04.12.1998 tarihi itibari ile YAZMAN MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ismiyle kurduğumuz MEKANİK TESİSAT PROJE, DANIŞMANLIK, MÜŞAVİRLİK ve KONTROLLUK konusunda çalışmakta olduğumuz firmamızla 14. yılımıza ulaşmış bulunmaktayız.

Firmamız bu geçen süre zarfında önemli projelerin mekanik tesisat projelerine imza atmış, ihale dökümanlarını hazırlamış, uygulama kontrolluk hizmetleri vererek işletmeye açılana kadar olan süreçte hizmet vermiştir.

Ankara Merkezli olarak kurulan firmamız, Türkiye’nin ve Dünyanın çeşitli yerlerinde Ofis binaları, Alışveriş Merkezleri, Otel, Tatil köyü, Konut, Hastane, Spor kompleksleri gibi çeşitli bina projeleri yapmıştır. Özellikle SNIP standartlarına uygun olarak Rusya ve Rusya’dan ayrılan ülkelerde yerel standartlara uygun proje hazırlanması konusunda uzmanlaşmıştır.

Meslekte 45 yılı geçen tecrübemizle, gelişen teknoloji ve değişen ihtiyaçların hizmette yeterlilik sınırını yükselttiği bilinciyle, etkin ve nitelikli hizmet anlayışı ile, internet, online haberleşme ve tele konferans olanaklarını kullanarak, proje sürecinde gerekli koordinasyonu sağlayarak, yurt içi ve yurt dışında pek çok projede çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Türkiye’mizin modern ve enerji etkin tesisat sistemlerini projelendirebilen, uygulayabilen ve kullanabilen daha ekonomik daha verimli bir ülke olabileceğine yürekten inanıyoruz.

Gelişen Türkiye’de çağdaş yapılarda ve çağdaş bir yaşam kurmaya yönelik sürece, siz sayın dostlarımızla birlikte katkı sağlamak için Mekanik Tesisat Projelendirme, Müşavirlik, Kontrolluk konularında hizmetinizde olduğumuzu bildirir, sizlere esenlikler diler, sevgi ve saygılarımız sunarız.

FİRMA BİLGİLERİ
FİRMA ADI : YAZMAN MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK VE TİC. LTD. ŞTİ.
KURULUŞ TARİHİ : 02-12-1998
KURUCU ORTAKLAR : Hakan YAZMAN, İsmail YAZMAN
ANKARA TİCARET SİCİL NO : 144053 (4 Aralık 1998/4684 sayılı Ticaret Sicil Gazetesi Sayfa 132)
ANKARA TİCARET ODASI KAYIT NO : 47 / 1471
ADRES : HÜSEYİN RAHMİ GÜRPINAR SOKAK NO : 3 / 13 06680 ÇANKAYA – ANKARA
TELEFON : (0.312) 442 51 53 (pbx)
FAKS : (0.312) 442 51 55
E-POSTA : bilgi@yazman.com.tr
İNTERNET ADRESİ : https://www.yazman.com.tr